Originálne tričká, ktoré podporujú Krásu Slovenska!

Hľadáš originálne tričko s príbehom? Tričko, za ktorým sa každý otočí? Predstavujeme ti TričKOMÁR!

Čo je TričKOMÁR?

Ak máš už dosť jednofarebných tričiek, prípadne tričiek s logom športových klubov, tričká z dielne TričKOMÁR určite splnia tvoje priania. Prinášajú ti totiž originálne tričká s dizajnmi, ktoré zaujmú na prvý pohľad.

Ide o štýlová dámske, pánske, ale aj unisex tričká a šiltovky, určené pre všetkých milovníkov originálneho dizajnu, farieb, kreativity a najmä slovenskej prírody a krajiny! TričKOMÁR totiž výťažkom z predaja tričiek podporuje stránku krasaslovenska.sk, kde nájdeš užitočný obsah pre turistov, rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých, ktorí radi objavujú krásy Slovenska. Na stránke krasaslovenska.sk nájdeš tipy na turistiku, relax, výlety s deťmi, či rôzne ďalšie zaujímavosti a video-spoty o Slovensku.

TričKOMÁR a Dávid Kurňavka

Vráťme sa však k tričkám z dielne TričKOMÁR. To, že sú naozaj originálne, vidíš už na prvý pohľad. Vďačia za to aj umelcovi Dávidovi Kurňavkovi, ktorý stojí za grafikou mnohých týchto štýlových tričiek. Dávid pôsobí v Prahe a z jeho dielne pochádzajú naozaj krásne kreatívne a veselé návrhy, ktoré na svojom tričku môžeš nosiť aj ty! Tvoril už pre klientov ako Vans, Nike, Ikea, či Red Bull.

Navrhni vlastne tričko

Vieš, že so svojim návrhom na tričko môžeš zabodovať aj ty? Ukáž, čo je v tebe a pošli svoj originálny, vtipný alebo zaujímavý nápad na dizajn trička. Možno práve tvoje tričko sa bude nosiť vo veľkom a ty sa budeš môcť pýšiť tým, že si navrhol tričko pre TričKOMÁR.

To ale stále nie je všetko. Stránka TričKOMÁR je zatiaľ len v úvodnom režime. A aj keď tu už teraz nájdeš množstvo perfektných tričiek, môžeš sa tešiť na ďalšie. V príprave sú totiž tričká a šiltovky s novými turistickými a prírodnými motívmi. Spoj teda príjemné s užitočným. Vyber si tričko z dielne TričKOMÁR. Nielenže získaš štýlové tričko, ale podporíš tak aj tvorbu užitočného obsahu na krasaslovenska.sk. Tu zas získaš veľa tipov a informácií, vďaka ktorým si užiješ tie najlepšie výlety po Slovensku. Možno aj v dizajnovom tričku s tvojim návrhom!   

V prípade otázok nás môžete kontaktovať na emailovej adrese: info@trickomar.sk, alebo telefonicky na čísle +421 950 355 504.

Sledujte nás na našom Facebook profile, kde sa môžete dozvedieť o novinkách, súťažiach a rôznych akciách, ktoré pripravujeme pre našich fanúšikov. 

Naše ďalšie projekty:

logo krasaslovenska png Magazín KrásaSlovenska

logo woodcircle
Magazín Woodcircle.eu